Kansrekening, een echt wiskundevak voor havo en vwo - VVSOR - VVSOR

Netherlands Society for Statistics and Operations Research | Dutch
column

Kansrekening, een echt wiskundevak voor havo en vwo

In deze column sluit Henk Tijms aan bij een eerdere reactie die de VVSOR heeft gegeven over de vergaande voorstellen van het ontwikkelteam rekenen en wiskunde van de coördinatiecommissie curriculum.nu betreffende onderwijs in kansrekening en statistiek op de basisschool en in het voortgezet onderwijs. In bijzonder gaat hij in op het grote belang van een modern vak kansrekening op havo en vwo.

STAtOR STAtOR

Henk Tijms

Geïnteresseerd in Henk’s column? Lees het hier.

ARTIKEL INFORMATIE

STAtOR 2019 nr. 4 pagina 20-21

AUTEUR INFORMATIE

Henk Tijms is emeritus hoogleraar operations research aan de Vrije Universiteit en auteur van diverse leerboeken over operations research en kansrekening.
Email: h.c.tijms@xs4all.nl

Gepubliceerd op: December 3, 2019