De VVSOR Reactie op het Curriculum.nu voorstel Rekenen & Wiskunde - VVSOR - VVSOR

Netherlands Society for Statistics and Operations Research | Dutch

De VVSOR Reactie op het Curriculum.nu voorstel Rekenen & Wiskunde

Lees de brief hier.

“Het lesprogramma moet op de schop: statistiek al vanaf de basisschool […]” Dat was een van de koppen waarmee de pers de resultaten bracht van het Curriculum.nu voorstel om het basis- en middelbaar onderwijs te vernieuwen. Het voorstel Rekenen & Wiskunde wil namelijk zowel in het basisonderwijs als het middelbare onderwijs meer aandacht besteden aan statistiek. Dit was een mooi moment om als vereniging van ons te laten horen.

Download de VVSOR reactie

Heb je extra voorbeelden, bronnen voor lesmateriaal of een ander belangrijk punt dat we moeten vermelden? Of zou je graag meedenken over de conferentie die we willen organiseren? Deel je comments in de link hieronder.

VVSOR Reactie Curriculum.nu – google docs (vraagt om inlog)

VVSOR Reactie Curriculum.nu – google docs (als je al ingelogd bent)

Lukt het niet om in te loggen? Mail dan penningmeester@vvsor.nl voor de link.