Input gevraagd van VVSOR leden op voorstel ‘statistiek vanaf de basisschool’ - VVSOR - VVSOR

Vereniging voor Statistiek en Operations Research

Input gevraagd van VVSOR leden op voorstel ‘statistiek vanaf de basisschool’

Mogelijkheid voor leden om bij te dragen aan reactie nieuwe voorstel Curriculum.nu.

Het Volkskrant artikel van 7 mei 2019 “Het lesprogramma moet op de schop: statistiek al vanaf de basisschool, meer aandacht voor leesplezier” geeft een samenvatting.

Het basis- en het voortgezet onderwijs worden gezamenlijk vernieuwd onder de noemer Curriculum.nu met in het voorstel Rekenen & Wiskunde een belangrijke rol voor statistiek. Een goed moment dus om als VVSOR van ons te laten horen! Het voorstel is geschreven door leraren en heeft nog nauwelijks input gekregen van statistici, dus hier kunnen we als vereniging onze rol pakken.

In de maand juni verzamelen we input van leden. In juli maken we daarvan een gezamenlijke brief die we dan ook graag weer aan jullie voorleggen. Wil je reageren en bijdragen, mail dan voor meer informatie db@vvsor.nl